A TASARIM

A Tasarım Mühendislik Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi 2003 yılında Ankara'da kurulmuştur. Firmanın faaliyet alanı “iç mimarlık, endüstriyel ürün tasarımı, üretimi ve ticareti” olarak geçmektedir.

1.2. ALICI

Adı Soyadı / Ünvanı : (kısaca "Müşteri" olarak anılacaktır)
Adresi :  
Telefon :  
Faks :  
 
2- KONU

A Tasarım'ın internet sitesi http://www.atasarim.org'da "Müşteri" tarafından elektronik ortamda aşağıda 3. maddede özellikleri ve fiyatı belirtilen sözleşme konusu ürünün/ürünlerin satışı ve yurt içinde teslimi ile ilgili olarak 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun ve bu kanuna dayanılarak hazırlanan Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik hükümleri uyarınca tarafların hak ve yükümlülüklerinin belirlenmesi bu sözleşmenin konusunu oluşturmaktadır.
  3- SATIŞI YAPILAN ÜRÜNE AİT BİLGİLER

Ürünün özellikleri, fiyatı ve diğer bilgiler şu şekildedir;
Ödeme Şekli :  
   
Teslim yapılacak adres :  
Fatura Adresi :  

Teslimat , A Tasarım tarafından kargo aracılığı ile ve/veya A Tasarım'ın tayin ettiği Yetkili Servisi aracılığı ile yukarıda belirtilen teslimat adresine sipariş onaylandıktan sonra 10 iş günü içinde yapılacaktır. Resmi tatiller ve dini/milli bayram günleri bu süreden sayılmaz. Teslimat sırasında Müşteri ürünü muayene ettikten sonra teslim tutanağını imzalayacaktır. Müşteri veya Müşteri adına hareket eden kişi, bu teslim tutanağını imzalamakla, ürünü tam, eksiksiz ve hasarsız olarak teslim aldığını beyan etmiş olacaktır. Kargo/nakliye ücreti alınmamaktadır. Fiyat dahil işbu vaatlerin geçerliliği sipariş tarihinden itibaren 30 gündür.

4- CAYMA HAKKI

Müşteri ürünü teslim aldığı tarihten itibaren 7 (yedi) gün içerisinde; herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

Müşteri cayma hakkını kullanmak isterse, süresi içinde A Tasarım  0312 220 33 85 numaralı telefonunu aramak suretiyle A Tasarım'a cayma beyanında bulunmalıdır. Süresi içinde yapılan cayma beyanından sonra ürün Çağrı Merkezinin yönlendirdiği Yetkili Servis tarafından 20 gün içinde teslim alınır. A Tasarım, cayma bildiriminin kendisine ulaştığı tarihten itibaren en geç 10 (on) gün içerisinde almış olduğu toplam bedeli ve Müşteri’yi borç altına sokan her türlü belgeyi Müşteri’ye hiçbir masraf yüklemeksizin iade eder. Teslim alınmış olan ürünün değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması Müşteri’nin kusurundan kaynaklanıyorsa A Tasarım'a ürünün değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmesi gerekir.

5- GENEL HÜKÜMLER

5.1. "Müşteri", www.atasarim.org internet sitesinde satışı yapılan ürüne ait 3. maddede belirtilen temel özellikleri, tüm vergiler dahil satış fiyatı, ödeme şekli ve teslimata ilişkin ön bilgileri okuyup bilgi sahibi olduğunu ve elektronik ortamda bu hususlara ilişkin gerekli teyidi verdiğini beyan ve kabul eder..
5.2. "Müşteri" işbu sözleşme konusu ürüne ilişkin teslimatın süresinde ve doğru bir şekilde yapılması için ödeme işlemlerini internet sitesinde verilen bilgilere göre gerçekleştirmesi ve teslimata ilişkin adres ve kişi bilgilerini doğru ve eksiksiz doldurması gerektiğini beyan ve kabul etmiştir.
5.3. "Müşteri"nin satın aldığı sözleşme konusu ürün/ürünler, ürün bedelinin eksiksiz ödenmiş olması kaydıyla, müşterinin teslimatın yapılmasını istediği adrese sipariş onayından itibaren 10 iş günü içinde ve en geç 30 (otuz) günlük yasal süreyi aşmamak kaydıyla, teslim yapılacak adresteki kişiye teslim edilir.
5.4. "Müşteri", teslim edilecek adres ve kişi olarak kendisinden başka bir kişi veya kuruluşu göstermiş ise bu kişi veya kuruluşun teslimatı kabul etmemesinden A Tasarım'ı sorumlu tutulamaz.
5.5. "Müşteri" satın almış olduğu sözleşme konusu ürünü teslim sırasında muayene etmelidir.
5.6. A Tasarım sözleşme konusu ürünün sağlam, eksiksiz, siparişte belirtilen niteliklere uygun ve varsa garanti belgeleri ve kullanım kılavuzları ile teslim edilmesinden sorumludur.
5.7. ATasarım, hava muhalefeti, genel grev, ulaşımın kesilmesi gibi mücbir sebeplerle ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere sözleşme konusu ürünün tesliminin imkansızlaşması sonucu yükümlülüklerini yerine getiremiyorsa, bu durumu "Müşteri"ye bildirmek zorundadır. Bu takdirde A Tasarım'ın sözleşmeden doğan ifa yükümlülüğünün süresi dolmadan "Müşteri" dilerse mücbir sebebin ortadan kalkmasını bekleyebileceği gibi eşit kalite ve fiyatta başka bir ürünü talep edebilir veya ödemiş olduğu bedelin iadesini isteyebilir. A Tasarım, bedel iadesi talep edildiği takdirde bedeli 10 gün içinde müşteriye iade etmekle yükümlüdür.
5.8. "Müşteri ATasarım'ın her türlü kayıt, belge, bilgisayar ve ses kayıtlarının bağlayıcı olacağını, aksinin ancak yazılı belge ile ispatlanabileceğini kabul eder.
5.9. Bu sözleşmede hüküm olmadığı hallerde 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun ve bu kanuna dayanılarak hazırlanan Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik hükümleri uygulanacaktır.
   
   
 
6- YÜRÜRLÜK

İşbu sözleşme taraflar arasında ........ tarihinde akdedilmiştir. "Müşteri"  gerek sipariş verilmeden önce internet sitesinde gerekse de sipariş verildikten sonra iş bu sözleşmeyi okuduğunu, içerdiği tüm bilgi ve koşulları kabul ettiğini kabul, beyan ve taahhüt etmiştir.
Bize Ulaşın

Satış Sözleşmesi Yasal Uyarı Gizlilik Kariyer

A Tasarım Mühendislik Sanayi Tic Ltd Şti 2013 Her Hakkı Saklıdır.

Para sorunlarınız varsa neden bugün https://betwinnerturkey.com/ üzerinden kazanmıyorsunuz?
You can conveniently and from the comfort of your home Buy and Download Autodesk Revit 2021 Online on ProCADIS at an attractive price.
If you need to relax urgently, then https://vipgirlsistanbul.com/ has your option. The evening will not be boring. Try it now!
You can purchase Liothyronine (T3) in Australia on athleticlightbody.com Fast and online.
Spor bahislerini seviyorsanız, mostbet tr tam size göre. Bugün büyük para kazanabilirsiniz!